Gillian McKeith książki o żywieniu

2

3

Dziś biorę pod lupę książki jednej z najsłynniejszych dietetyczek- Gillian McKeith. Szkocka dietetyczka, prezenterka telewizyjna i pisarka. oradzała m.in. takim gwiazdom, jak Jennifer Aniston czy Demi Moore lecz to program telewizyjny przyniósł jej prawdziwą sławę. Wiele z Was pewnie widziało jej słynny „Jesteś tym co jesz”. Pamiętam doskonale jak kilka lat temu go oglądałam namiętnie. Książki Gillian stały się bestsellerami w Wielkiej Brytanii. Czy jednak warto je kupić ? Wg mnie tak. Przygotowałam dla Was dziś mały „wgląd” w to co znajdziecie w środku nich :) Sama osobiście uwielbiam przed zakupem zerkać na obrazki i spis treści-muszę wiedzieć czy w ogóle znajdę coś ciekawego dla siebie i w jakim stopniu książka może okazać się przydatna. Podziwiam Gillian (mimo, że moją wielką idolką jest słynna Haylie Pomroy) dlatego też jej książki musiały obowiązkowo trafić do mojej biblioteczki.

4

Program Doskonałego Zdrowia skupia się na takich etapach diety jak „pobudka”, „program”, „program odtrucia” i „szczupła sylwetka do końca życia”. Jest kontynuacja książki „Jesteś tym, co jesz”.  Gillan opowiada o tym jak osiągnęła niewiarygodne rezultaty, odmieniając nawyki żywieniowe najgorzej odżywiających się Brytyjczyków. Ciekawa, wciągająca pozycja już od pierwszych zdań, oparta na zasadach racjonalnego żywienia, włączeniu tzw. superfoods oraz produktów o wysokiej gęstości odżywczej. Wiele ciekawostek dotyczących zawartości składników w produktach. Książka przydatna dla każdego zainteresowanego żywieniem. Polecam przez wielkie P.

2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>